Binance Bifinity’yi Duyurdu

Binance Bifinity’yi Duyurdu

Dünyanın en büyük borsası Binance, bugün yaptığı açıklamayla ödeme teknolojisi şirketi ve kendisinin fiat-kripto para ödeme sağlayıcısı konumundaki Bifinity’yi duyurdu. Bifinity’nin fiat paralar ile kripto arasında oluşturacağı direkt bağlantı sayesinde, işletmelerin kripto para benimsemesi çok daha kolay bir biçimde sağlanacak.

Binance’ten yapılan resmi duyuruda Bifinity’nin küresel çapta 50 kripto parayı desteklediği, Visa ve Mastercard gibi büyük ödeme sistemleriyle uyumlu olduğu ve tüketiciler için kripto para alım ve satım hizmetleri sağladığı belirtildi ve şu ifadeler kullanıldı:

“Kripto para endüstrisi ve Web3 ekosistemi her geçen gün büyüdükçe, biz de fiat ve kripto paralar arasındaki boşluğu kapatacak olan ve geleneksel finans ile hem merkeziyetsiz hem de merkezi kripto para endüstrisini birbirine bağlayacak bir köprü oluşturmak için daha fazla talep alıyoruz. Binance olarak bizim amacımız her zaman küresel çapta paranın özgürlüğünü sağlamaktır. Bifinity ile birlikte kitlesel kripto benimsenmesini hızlandırmak istiyoruz”

Açıklamada ayrıca Bifinity’nin, Safepal ve Ziliqa da dahil olmak üzere önde gelen kripto cüzdan sağlayıcıları ve blok zinciri platformlarıyla ortaklık yapacağı da belirtildi.

Kaynak: UzmanCoin


*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.