Isonex Capital

Isonex Capital

Tek bir yatırımla dijital para piyasasının %75’ini tutarak portföyünüzü arttırmaya hazır mısınız?

IX15, basit bir yatırımla başarılı bir dijital para yatırımcısı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanan, dünyanın ilk tokenize eşit ağırlıklı dijital para birimi endeks fonudur.

Isonex Capital ile en iyi 15 dijital para birimini, her 30 günde bir eşit ağırlığa sahip ve yeniden dengelemek suretiyle, kripto portföyünüzü akıllı bir beta endeks fonuyla zenginleştirebilirsiniz.

 %100 öz kaynak, tamamen gelişmiş ve piyasaya sunulmaya hazır. IX15 endeks fonu, fonun eşit ağırlığa sahip akıllı beta stratejisi sayesinde, basit ve düşük maliyet yatırımıyla daha geniş kripto para piyasasına karşı üstünlük sağlamak için tasarlandı.

Bu nedenle, yatırımcıların artık birden fazla borsa hesabı ve cüzdan çözümleriyle veya dijital para portföyünü kendi başlarına yeniden dengelemeye dahil olan zaman ve çabayla ilgilenmeleri gerekmeyecek. Yatırımcılar akıllı sözleşmeleri ile portföylerini istedikleri zaman tasfiye edebilirler. Geçtiğimiz 5.5 yılın fiyat verilerini kullanan geri testler (back tests), IX15’in hem boğa hem de ayı piyasasında BTC, CRIX ve S&P’den önemli ölçüde daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor.

Her Şeyi Kapsayan Bir Yatırım

IX15 ilk 15 dijital para birimini elinde bulunduruyor: her biri toplam portföyün% 6.7’sini temsil ediyor.

Geniş Piyasa Riski: IX15, yalnızca basit bir yatırımla, dijital para piyasasının %75’inden fazlasının tesirinde kalmanızı sağlar.

Ters Ticaret Stratejisi: Geriye dönük testler, IX15’in iyi performans sergileyenler varlıkları satın alarak ve düşük performans gösterenleri satarak, sürekli olarak iyi bir başarı elde ettiğini gösteriyor.

Proof of Stake: Kazınmış paralardan elde edilen gelir, yeniden fona yatırılır.

Planlı Otomatik Yeniden Yatırım: Token satış katılımcıları, uzun vadeli maliyet ortalamalarından yararlanmak için otomatik yeniden yatırım planlayabilirler.

Basitlik

7/24 Likidite: ICO’ların çoğundan farklı olarak, IX15 Akıllı Sözleşme ile bir düğmeye dokunarak 7/24 tasfiye yapabilirsiniz.

Titiz Geriye Dönük Test: IX15, beş yıldan fazla geçmiş verileri kullanarak, optimize edilmiş portföy tutma ve yeniden dengeleme programı elde ederek tamamen geriye dönük testlerle denendi.

Azami Yatırım: Düşük işletme maliyetleri ve IX15’in kendi kendini finanse ettiği yapısı nedeniyle, token satışından elde edilen gelirin %97’si fona yatırılmaktadır.

Özel Teknoloji

Yapay Zeka Etkin Ticaret: Farklı borsalar ve farklı işlem çiftleri arasında en ucuz ve en verimli işlem yolunu bulan özel bir işlem algoritması.

Akıllı Sözleşme: Döviz likiditesinden bağımsız olarak IX15’i her an tasfiye edebilirsiniz.

Soğuk Cüzdan Optimizasyonu ve Dağıtılmış Döviz Deposu: Isonex Capital modeli, ticari likidite ile varlık güvenliği arasındaki mükemmel dengeyi sağlayarak, soğuk cüzdanlara karşı borsalarda saklanması gereken her bir varlığın optimal seviyesini hesaplar.

Performans Raporlaması

Üç Aylık Performans Raporlama: Fon performansı üç ayda bir raporlanır ve bu da yatırımınızın ilerleyişi hakkında sizi bilgilendirir.

Yıllık Hesaplar: Uluslararası Muhasebe Standartları Kurulu (IASB) standartlarına bağlı olarak yılda bir kez yayınlanır.

Fon Denetimleri: Fon işletimi, bağımsız denetçiler tarafından denetlenir ve paranızın nasıl harcandığını bilmeniz konusunda tam güven verir.

Getiri Analizi: Global Yatırım Performansı (GIP) kullanılarak hesaplanır. Yatırım performansının adil bir şekilde hesaplanmasını ve sunulmasını sağlayan standartları sunar.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Yol Haritası

  • Ekim 2017 – Haziran 2018: Araştırma ve Geliştirme
  • Haziran 2018 – Eylül 2018: Test ve Sistem Kontrolü
  • Ekim 2018 – Nisan 2019: Açılışa Hazırlık
  • Haziran 2019: Özel Token Satışı
  • Ekim-Kasım 2019: Halka Ön Satış ve Arz
  • Aralık 2019: Açılış ve Borsa Listelenmesi
  • Ocak 2020: Denetim
  • Şubat 2020: Üç Aylık Raporlama

Takım

CEO: Will (Wai Sin) Chan
Kurucu Ortak: Vangelis Stavropoulos
CSO & Kurucu Ortak: Yonas Leguesse
Blockchain Geliştirici: Fikre Leguesse
Geliştirici Lideri: Adam Bieganski
AI Geliştirici: Dr Charalambos Ioannides
Dijital Medya: Stavros Pipis

IEO Bilgileri

Başlangıç: 15 Ekim 2019
Bitiş: 22 Ekim 2019
Tedarik: 16.170.000 IX15
Fiyat: 1 IX15 = 1.10$
Kabul Edilen Ödeme: ETH, BTC, USD
Borsa: ExMarkets

Web: www.isonex.io
Telegram: https://t.me/isonexchat
IEO: https://exmarkets.com/launchpad/ix15-btc

*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.