Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Alın [kriptokredikarti.com]

Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Alın [kriptokredikarti.com]

Kredi kartı, banka kartı veya sanal kart ile sadece 4 adımda; Bitcoin, Ethereum, Ripple, Tether gibi major kripto paraların yanı sıra toplam 130 adet kripto parayı satın alabilirsiniz.

🔹 Web Sitesi
🔹 Telegram
🔹 Twitter
🔹 Bitcointalk

ADIMLAR

SATIN ALMA SAYFASINA GİT

  1. Türk Lirası ile satın alım yaparsınız ancak; işlem USD, EUR veya GBP para birimine endeksli olur. Bunlardan herhangi birini seçiniz.
  2. “You Send” kısmına ödeyeceğiniz devlet parası miktarını yazın. “You Get” kısmında satın alacağınız kripto paranın miktarı gözükecektir. Kullanım koşullarını kabul edin ve [SWAP NOW] butonuna basın.
  3. Pop-Up ile açılan sayfada kripto paranızı almak istediğiniz cüzdan adresinizi yazıp [ŞİMDİ SATIN AL] butonuna basın ve e-posta adresinizi yazarak [DEVAM] butonuna basın ve e-posta adresinize gelen kodu doğrulayın.
  4. Kimlik doğrulama işleminizi tamamlayın.

BİLGİLENDİRME

– Altyapıda Changelly şirketiyle işbirliği yapılmaktadır. Changelly çeşitli kripto para ticaret platformlarıyla çalışır ve bu sayede size piyasadaki en iyi teklifi sunulur.

– Kripto paranızı alacağınız cüzdan adresinizin size ait olduğundan ve satın aldığınız kripto parayı desteklediğinden emin olun. Yanlış yapılan işlemlerden KriptoKrediKarti.com sorumlu değildir.