MEW Fiat Değişimi Sağlayacak

MEW Fiat Değişimi Sağlayacak

MyEtherWallet, birçok kullanıcının memnun olacağı yeni bir özellik sunuyor. Kullanıcılarına, kripto paraları, KYC doğrulaması olmadan fiat para birimleri ile değiştirme özelliği getiriyor.

MyEtherWallet, Ethereum, ERC20 tokenleri, hatta desteklenen kripto para birimleri ve tokenlar arasında değiş tokuş yapmak için kullanıcı dostu bir platform. Ayrıca MyEtherWallet, Ethereum kullanıcılarının yararlanabileceği yenilikçi işlemler geliştirmeye de devam ediyor.

Kullanıcılarına, kripto paralarını KYC (Know Your Costumer) doğrulamasına gerek olmadan, fiat para birimleri ile değiştirme özelliğini sunacak. Açıklamada, KYC doğrulama prosedürünün doğrudan kaldırılmasının yanında bazı sınırlamaların da getirileceği açıklandı. Örneğin, şu anda 5.000 CHF’den daha fazlasını dönüştürmek mümkün olmayacak. MEW ekibi bu işlevselliği sağlamak için Bity ile birlikte çalışacak.

İsviçre merkezli Bity, müşterilerine kripto hizmetleri sunan aracı bir şirket ve Kripto ATM’leri üzerine de oldukça başarılı hamleler yapıyor. Bity’nin MEW ile entegrasyonu, kripto-fiat ağ geçidinin kurulması anlamına geliyor. Böylelikle, kullanıcıların kripto paralarına ulaşmak için, şirketin ATM’lerinden herhangi birisine erişmesine gerek kalmıyor.

MyEtherWallet, Euro veya İsviçre Frangı üzerinden Bitcoin ve Ethereumalım satımını kolaylaştırıyor. Böylelikle, kripto endüstrisi için bir bütün olarak dikkate değer bir gelişme olduğu değerlendiriliyor. Bu gibi çözümlerin, gelecekte daha fazla yatırımcı çekeceğine inanılıyor.

Kaynak: coinadam.com