TOMO BinanceDEX'de Listeleniyor

TOMO BinanceDEX'de Listeleniyor

TOMO, BinanceDEX’de listelenme sürecine girdi. TOMO, BinanceDEX’de listelenmek için TOMOB adlı Binance tokeni çıkartıyor.

TOMOB elde etmek için TOMO coininizi TomoBridge ile Binance ağına taşımanız gerekiyor. Taşıma işlemi oldukça basit. Biz, TrustWallet kullanarak yapılan işlemi anlatacağız:

ADIMLAR

  1. TrustWallet’ınızı açın. Ana cüzdanın sağ üst köşesindeki + tuşuna basarak TOMOB tokeni cüzdanınıza ekleyin.
  2. Tomo ekibinin kurduğu köprü sitesine gidin: https://bridge.tomochain.com/
  3. SWAP NOW butonuna basın.
  4. TrustWallet’tan eklediğiniz TOMOB cüzdan adresinizi, BNB adres kısmına yazın ve NEXT’e basın.
  5. Çevireceğiniz TOMO’ları göndereceğiniz adres ekranda belirecektir. Bu adrese TOMO’larınızı gönderin (1 TOMO komisyon alınacak, minimum 5 TOMO gönderilmeli), gönderdikten sonra NEXT’e basın.
  6. İşlem onaylaması tamamlandıktan sonra TOMOB tokenleriniz BNB adresinize gelecektir.

Tomo ekibi, 3 Temmuz 2019’a kadar 2 Milyon TOMO’nun TOMOB’ye dönüştürülmesini hedefliyor. 3 Temmuz 2019’dan sonra da TOMO coinler TOMOB tokene dönüştürülebilecek ancak bu hedefe ulaşılması, talebin yüksek olduğunu gösterecek; listelenmeyi çabuk ve kesin hale getirecek.

Ekim ayında TOMOB tokenlerin köprü üzeriden TOMO coine dönüştürmek de mümkün olacak. Bu süreçte TOMOB tokeninizi tekrar TOMO coin yapmak isterseniz, TOMOB tokeninizi BNB ile takas edip ve satıp, TOMO’yu listeleyen borsalardan TOMO alabilirsiniz.

Büyük ihtimalle yıl sonuna kadar TOMO coin de Binance CEX’de listelenecektir. TOMO’nun çıkartacağı yeni ürünlerle ve bu listelenmelerle TOMO’nun ralliye başlama ihtimali oldukça yüksek. TOMO’da 1$’ın altının hayal olduğu dönem başlıyor gibi…

*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.