TomoChain Blockchain Startuplarını Destekleyecek

TomoChain Blockchain Startuplarını Destekleyecek

TomoChain, LuaStarter ve LuaVentures platformlarıyla blockchain girişimlerini destekleme planlarını açıkladı.

LuaStarter ve LuaVentures platformları, hem çok zincirli bir IDO launchpad hem de bir sermaye yatırım koludur. Altcoin Buzz ile paylaşılan resmi basın açıklamasına göre, her iki platform da meşru blokzinciri girişimlerini destekleyecek. Başarılı bir proje oluşturmanın zorluklarını aşmaları için gereken finansman ve teknik destek sağlanacak.

LuaStarter, TomoChain’in LuaSwap’ı üzerine kurulmuş ilk çok zincirli fon toplama ve IDO platformudur. Buna paralel olarak LuaStarter, blockchain girişimleri için hazır bir IDO platformu olarak hizmet verecek. Bu nedenle şeffaf, güvenilir, emniyetli, aksaksız ve etkin bir kamu lansmanı gerçekleştirme olanağı sağlamak. Esasen bu, blok zinciri girişimlerinin tekli veya çoklu blok zincirlerinde aynı anda güvenli bir şekilde para toplayabilecekleri anlamına gelir.

LuaStarter ayrıca bu blockchain girişimlerini TomoChain’in geniş kullanıcı tabanına da gösterecek. Bu nedenle, farkındalığı arttıracak ve ayrıca bu blokzinciri girişimlerinin benimsenmesini sağlayacak.
Yakın zamanda başlatılan IDO platformu şu anda popüler blok zincir platformları Ethereum ve TomoChain (TOMO) üzerinde çalışıyor.

Yeni başlayanlara IDO’ları için çok ihtiyaç duydukları desteği sağlamanın yanı sıra LuaStarter, yatırımcıların sorunsuz bir kullanıcı deneyimi yaşamasını da sağlayacak. IDO platformu, ilgilenen yatırımcıların startup ​​projelerinin meşruiyetine olan güvenini artırmaya da yardımcı olacak. Bunu başarmak için TomoChain’in LuaSwap’ı güvenilir ve etkili bir seçim süreci başlattı . Süreç, LuaSwap’ta başlatılmak üzere yalnızca uygun projelerin seçilmesini sağlamak için iyi hazırlanmış.

LuaStarter IDO launchpad TGS (Rütbe Garantili Sistem) modelini kullanır. İlgilenen kişiler, TOMO, TOMOE veya LUA yerel jetonlarını elinde tutarak LuaStarter’daki projelere yatırım yapar.

LuaVentures Hakkında

LuaVentures ise TomoChain Labs’ın yatırım koludur. LuaSwap projelerine finansal destek sağlanmasına yardımcı olacak.

LuaVentures sayesinde, bu girişimler, ihtiyaç duyabilecekleri diğer birçok finansal desteğin yanı sıra tohum finansmanını kolayca elde edebilecekler. Sermaye yatırım platformu, blokzinciri ve kripto girişimlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır . LuaVentures şu anda TomoChain ve bir dizi diğer üst düzey ortak tarafından yönetiliyor.

Artık LuaSwap projeleri, havuzlama, takas, portföy yönetimi, limit emri vb. gibi sayısız özelliğe erişebilecek. LuaStarter ve LuaVentures’ın piyasaya sürülmesi aynı zamanda TomoChain’in blok zincirinde büyüme ve gelişmeyi kolaylaştırmaya devam ettiğinin bir göstergesi.

Daha fazla bilgi için:

LuaStarter | LuaVentures Medium Post

Kaynak: Altcoinbuzz


*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.