TomoChain Dao Platformunu Yayınladı

TomoChain Dao Platformunu Yayınladı

TomoChain Lab, TomoChain’in yönetişim platformu TomoMasterDAO’yu 16 Kasım’da piyasaya sürdü. TomoMasterDAO, TomoChain blokzinciri ve topluluk girişimleri üzerinde oluşturulacak projeler için finansman sağlayacak.

TomoMasterDAO’nun temeli $tDAO tokeni ile oluşturulmuştur. Toplam 100,000 adete sahip olacak $tDAO, TomoMasterDAO ekosistemindeki ödül teklifi, oylama ve fon elde etme gibi çeşitli etkinlikler için kullanılacak.

TomoMasterDAO, güvenliği kullanım kolaylığı ile dengeleyerek optimum bir kullanıcı deneyimi sağlamayı amaçlıyor. DAO, blockchain yönetimine yeni bir yaklaşım getiriyor. Ekosistemde yeni teknoloji oluşturmak ve topluluk girişimlerini yürütmek için kullanıcı katılımına odaklanıyor. $tDAO token kullanıcıları tekliflere oy verdikleri için ödüllendirilecekler; ödül havuzu oy büyüklüğünden bağımsız olarak oy veren her üye arasında eşit olarak bölünecek.

$tDAO şuanda hem Ethereum hem TomoChain’de çalışan LuaSwap AMM DEX’ten satın alınabiliyor.

Bağlantılar:

MasterDao | Twitter | Telegram


*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.