TomoStake Havuzu ile TOMO Kazanın

TomoStake Havuzu ile TOMO Kazanın

Tomochain, Proof of Stake Voting (PoSV) konsensüsüne sahip 150 Masternode sistemine dayalıdır. Doğrulamaları yapan masternodelara, vote (katılım) göstererek sizde stake (kazıma-kazanma) yapabilir, böylece TOMO coinlerinizi arttırabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece TOMO coin sahibi olmak ve TOMO’larınızı bir masternode’a akıllı kontrat ile kilitlemektir; hepsi bu.

Tomochain’de standart masternodeların yanında, havuz masternodelar vardır. Bu havuzların sahipleri, standart masternodelar kadar gelir sağlamamayı seçmişler ve böylece stake edenlere daha fazla getiri sağlarlar.

Havuzların bir diğer avantajı, maksimum kapasiteyi sabitleyebilmeleridir. Örneğin standart bir masternode’a sınırsız sayıda stake yapılabilir. Bu durumda masternodedaki katılımcı sayısı artar ve kazanacağınız gelir düşer. Ancak havuz sisteminde maksimum kapasite ayarlanabilir ve maksimum kapasiteye ulaşıldığında daha fazla stake yapılamaz. Böylece geliriniz sabit kalır veya sadece artar.

Örneğin, 250.000 kapasitede duran bir masternode %5.95 getiri sağlarken, 250.000 kapasiteli bir stake havuzu %8’den fazla getiri sağlar. Bunlardan birisi de TomoStake havuzudur.

TomoStake havuzu, Tomo holdcularının yüksek pasif gelir elde etmeleri için oluşturulmuş havuzlardan birisidir. Maksimum kapasitesi 250.000 TOMO olan TomoStake havuzu, maksimum kapasiteye ulaştığında size %8+ getiri sağlar.

TomoStake ayrıca kendi topluluğu için her ay airdrop düzenler. 5.000 TOMO ve üzeri stake yapanlara her ay yapılacak 50 TOMO çekilişi için bilet verilir. Her 5.000 TOMO = 1 bilet demektir. Yani ne kadar stake ederseniz, o kadar çok biletiniz olur ve kazanma şansınız artar.

Siz de eğer Tomo holdcusu iseniz, TOMO coinlerinizi TomoStake havuzuna stake ederek daha fazla getiri sağlayabilir ve diğer fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

TOMOWALLET İLE STAKE

[Video Anlatım]

1) İlk olarak TomoWallet edinin: iOS | Android.
2) App’i açıp aşağıdaki Application kısmına gelin.
3) D-App Browser’ı açın.
4) Staking service listesinden TomoStake havuzunu seçin.
5) Stake butonuna basın.
6) Stake edeceğiniz TOMO miktarını (minimum 10) yazın ve stake butonuna basın.
7) Confirm butonunu kaydırın.
8) Bu kadar!

BROWSER İLE STAKE

1) Sayfaya gidin: https://tomostake.tomopool.com/
2) Metamask ile cüzdanınızı açın, ağı Tomochain olarak değiştirin ve sayfayı yenileyin.
3) Stake butouna basın.
4) Stake edeceğiniz TOMO miktarını (minimum 10) yazın ve stake butonuna basın.
5) Confirm butonunu kaydırın.
6) Bu kadar!

Web: www.tomostake.com
Türkçe: www.tomostake.com/tr
Telegram: t.me/tomostake
Twitter: twitter.com/tomo_stake

*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.