TradeSanta Botları Trade Yapmayı Kolaylaştırıyor

TradeSanta Botları Trade Yapmayı Kolaylaştırıyor

TradeSanta’nın botları hem yeni başlayanlar hem de profesyonel yatırımcılar için trade işlemlerini kolaylaştırıyor.

TradeSanta, otomatik trade için ücretsiz botlar sunan bulut tabanlı bir hizmettir. 2018’de kurulan firma, 7/24 işlem yapma konusunda fırsat sunar ve kullanıcılarının acemi veya profesyonelliğine bakmadan, iyi bilinen ticaret stratejilerini test etmelerini sağlar. TradeSanta, 9.100 müşterisiyle büyüyen bir topluluğa ve 420.100’e kadar tamamlanmış işleme sahiptir.

Birçok kullanıcı trade yapmak konusunda tereddüt eder, çalışma şeklini öğrenmenin zor olacağını düşünür. TradeSanta ekibi, tereddütün üstesinden gelmeye yardımcı olur: web sitesinde kolayca gezinme ve modernize hesaplar, yeni müşterilere işlemlerini daha hızlı yapma şansı verir. TradeSanta, ayrıntılı yönergeler, faydalı ipuçları ve SSS içeren blog bildirileri sağlamanın yanı sıra, Telegram‘da da mükemmel bir müşteri hizmetine sahiptir. TradeSanta ekibi, kullanıcı deneyiminin paylaşılmasına ve en son trendleri tartışılmasına ilgi gösterir; telegram toplulukları yakın zamanda 1500 aboneye ulaşmıştır.

TradeSanta Ne Sunuyor?

  • Kolaylaştırılmış İşlem ve Kullanıcı Dostu Arayüz: birinci sınıf kullanıcı hesaplarında gezinmek kolaydır. Bu yüzden, botunuzu kişiselleştirmek ve açmak için 10 dakikadan daha az zamana ihtiyacınız olur.
  • Büyük Borsa Yelpazesi: TradeSanta 4 platforma kadar destek sunuyor: Binance, Bittrex, Bitfinex ve HitBTC. Proje ekibi, en iyisinin henüz gelmediğini söylüyor: desteklenen borsa listesini genişletmeyi ve OKEx, Bitmex ve Huobi’yi de eklemeyi planlıyorlar.
  • Akıllı Emir Seçeneği: Kullanıcıların büyük miktarlarda işlem yapmalarını sağlayan en yeni özelliklerden biri. Algoritma, işlemin belli bir zaman dilimini ve toplam işlem hacmini dikkate alır. Bu TWAP ve VWAP fonksiyonları birkaç tıklamayla işlemleri otomatik hale getirmeyi mümkün kılar ve botunuzun teknik işlemlerle bağımsız olarak başa çıkmasını sağlar.
  • Güvenlik İlk Öncelik: Botlar emir verir ve API anahtarları ile veri ister. Varsayılan olarak, para çekme seçeneği kapalıdır ve TradeSanta paralarınızı çekemez. Ayrıca, hesapların veri ihlalini önlemek ve güvenliği artırmak için 2 adımlı bir doğrulama süreci sunar.
  • 7/24 Destek: Telegramda aktif ve anında destek hizmeti verilir. Bu gerçek, tüm proje için olumlu bir işaret olarak görülebilir.
  • Üretsiz Servis Kullanımı: TradeSanta’da oluşturabileceğiniz bot sayısına göre 3 farklı plan bulunmaktadır.

TradeSanta’yı deneyimlemek için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.