ZoidPay E-Ticareti Değiştirecek

ZoidPay E-Ticareti Değiştirecek

ZoidPay; Amazon, eBay ve 40 milyondan fazla çevrimiçi perakendeciye kripto para ile alışverişi getiriyor.

TomoChain üzerinde ZPAY tokeni oluşturarak kurulan ZoidPay platformu, kullanıcıların kripto para birimlerini dünyanın önde gelen perakendecilerinden bazılarında alışveriş yapmalarına, günlük faturaları, abonelikleri ve hatta market alışverişlerini ödemelerine olanak tanıyacak.

Bükreş, Romanya, 17 Haziran 2021 — Kripto para biriminin toplu olarak benimsenmesine odaklanan bir şirket olan ZoidPay, tüketicilerin Amazon, eBay ve Alibaba dahil olmak üzere dünyanın herhangi bir büyük perakendecisinden dijital varlıklarını kullanarak alışveriş yapabilecekleri bir platform başlatıyor.

ZoidPay, küresel alışveriş deneyimi etrafında, stake etme ve merkezi olmayan finans mekanizmalarıyla eksiksiz bir ekosistem oluşturmaya başladı. ZoidPay, 2018’deki kuruluşundan bu yana, kripto para birimini günlük kullanım için kolayca erişilebilir kılmak amacıyla bir dizi yenilikçi çözüm geliştiriyor.

Mastercard tarafından yakın zamanda yapılan bir küresel anket, Y kuşağının %67’sinin bugün bir yıl öncesine göre kripto para birimini kullanmaya daha açık olduğunu gösterdi. Artan ilgiye rağmen, tüketicilerin kripto para harcaması için kullanım durumları hala sınırlı.

ZoidPay, kripto perakende harcamalarını ana akım haline getirmek ve bu süreçte benimsenmeyi artırmak için e-ticaret çözümünü kullanarak bu artan talebe cevap vermeyi amaçlıyor. ZoidPay, alışverişi stake etme ve diğer DeFi entegrasyonlarıyla harmanlayarak benzersiz, kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi yaratıyor. Kullanıcılar, alışveriş deneyimlerine yepyeni bir boyut katan kripto para iadesi, borç verme, küresel pazara erişim ve daha fazlası gibi gelişmiş avantajlardan yararlanabilir olacak.

ZoidPay’den bir sonraki gelişme, bir Google Chrome uzantısı ve pazar yerinin lansmanı olacak. Bu, milyonlarca insanın sadece mevcut cüzdanlarını bağlayarak dünyanın herhangi bir yerinden kripto para birimleriyle herhangi bir şey satın almalarını sağlayacak.

ZoidPay, dijital varlıklarını günlük harcamaları için kullanmak için güvenli ve basit bir çözüm arayan günlük kripto meraklıları için potansiyel bir oyun değiştiricidir.

ZoidPay kullanıcıları, Amazon’dan Bitcoin (BTC) ile yeni bir dizüstü bilgisayar satın alabilecek, Netflix aboneliklerini Binance Coin (BNB) ile ödeyebilecek veya Ether (ETH) veya TomoChain (TOMO) ile haftalık yiyecek satın alabilecekler. Gerçek mekanda faaliyet gösteren dükkanlar, ekosistem avantajlarından yararlanırken herhangi bir akıllı telefonu hisse kanıtına dönüştüren ZoidPay cüzdanını indirerek kripto ödemelerini kolayca kabul edebilir.

ZoidPay’in diğer mevcut alternatiflere göre en büyük avantajı, cüzdanlar ve borsalar arasındaki birlikte çalışabilirliğidir. ZoidPay platformu, kullanıcıların herhangi bir cüzdanla Chrome uzantısına bağlanmasına olanak tanır ve anında likidite sunmak için uzantı ve pazar yeri ile kolay entegrasyon sağlar.

ZoidPay CEO’su ve kurucu ortağı Eduard Oneci şunları söyledi:

“ZoidPay’de en başından beri odak noktası, hem tüketici hem de perakendeci için kullanımı kolay ve güvenli bir platform oluşturmaktı. Tüketiciler, yerel ZPAY tokeni kullanarak perakendecilerden büyük indirimler, sıfır işlem ücreti ve stake ödüllerinden yararlanabilirler. Önümüzdeki on yılda fiattan kriptoya en büyük geçişi sağlamaktan heyecan duyuyoruz – yolculuğumuz daha yeni başlıyor.”

ZoidPay, kriptoyu her zamankinden daha fazla kullanan ve gelecek yıl daha fazla kullanmayı planlayan ZoidPay, pazara uygun bir çözüm sunuyor. ZoidPay platformu, müşteri odaklı bir model etrafında dönen kullanım kolaylığı, güvenlik, düşük maliyetli işlemler ve diğer özellikler sunacak.

Daha fazla bilgi için:

Web | Twitter  | Facebook | Instagram | Telegram | Mail

Yardımcı Kaynak: Cointelegraph


*Haber ve analizlerden daha hızlı haberdar olmak için telegram grubumuza katılabilirsiniz. Telegram grubumuza katılmak için tıklayın.